Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

LIFTING RZĘS

Lifting RzęsLifting rzęs polega na podniesieniu i podkręceniu rzęs. To prosty zabieg, który przynosi spektakularne efekty. Jak się go robi i ile kosztuje? A przede wszystkim czy lifting rzęs jest bezpieczny?

Lifting rzęs to nic innego jak wydłużenie, podkręcenie i uniesienie rzęs. Taki zabieg daje naturalne efekty, które utrzymują się nawet przez kilka tygodni.

Procedurę liftingu można wzbogacić o koloryzację, laminację, botoksowanie. Botoks i laminacja to głęboko odżywiające produkty, nawilżają strukturę rzęs, pozostawiają rzęsy sprężyste i lśniące.

Lifting rzęs - historia

Metoda liftingu rzęs LVL opracowana została przez brytyjską firmę specjalizującą się w pielęgnacji rzęs za pomocą zabiegów kosmetycznych. Zabieg polega na podniesieniu, wydłużeniu, a także zagęszczeniu rzęs. Jest idealny dla osób, które chcą osiągnąć robiące wrażenie efekty, ale bez konieczności inwazyjnego ingerowania w to, co dała im natura.

Lifting rzęs to alternatywa dla zagęszczenia rzęs 1 do 1, rzęs 2D.  Doskonale sprawdza się także w przypadku osób, które myślały o doczepieniu kępek rzęs, ale w naturalniejszym wydaniu.

Lifting rzęs utrzymuje się od 4 do 6 tygodni.

Nie niszczy naturalnych rzęs.

Zapewnia uniesienie rzęs i delikatne podkręcenie oraz spektakularny wygląd.

Przeciwwskazania do liftingu rzęs:

  • alergia na preparaty używane podczas zabiegu
  • alergia skórna w miejscu zabiegu
  • przerwanie ciągłości naskórka w miejscu zabiegu
  • opryszczka
  • nadmierne wypadanie rzęs
  • infekcje oczu
  • jaskra, zaćma
  • zespół suchego oka

Jak pielęgnować rzęsy po liftingu?

Po liftingu o rzęsy trzeba dbać tak jak standardowo o nie dbamy. Musimy wykonywać dokładny demakijaż, nawilżać je, rozczesywać. Nie ma żadnego problemu z chodzeniem na basen czy korzystaniem z sauny.

Jeżeli chcesz nadać swoim rzęsom seksowny wygląd, a nie chcesz tracić czasu na ich malowanie, skorzystaj z liftingu. Dzięki zabiegowi twoje rzęsy będą uniesione i lekko podkręcone. Bez konieczności przedłużania ich czy stosowania inwazyjnych metod. Będą wyraziste, ale efekt wciąż będzie bardzo naturalny. Jeżeli masz ochotę wyłącznie na podniesienie rzęs, skorzystaj z liftingu. Natomiast jeśli chcesz jeszcze bardziej je odżywić bądź wzmocnić, skorzystaj z botoksu rzęs.

  • Cena: lifting rzęs + botox rzęs 150 zł - szczegółowy cennik na dole strony
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem