Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Kinga Maćkowiak – Fizjoterapeuta
Kinga Maćkowiak

Fizjoterapeuta

Absolwentka PPWSZ w Nowym Targu - specjalista masażu leczniczego I, II i IV stopnia. W swojej pracy stosuje techniki z zakresu terapii manualnej, terapi IASTM, techniki mięśniowo - powięziowe oraz techniki osteopatyczne. Wykonuje zabiegi z zakresu suchego igłowania, akupunktury estetycznej jak i techniki manipulacji stawów i chiropraktyki. 

Agnieszka Marcinów – Kosmetolog
Agnieszka Marcinów

Kosmetolog

Abdolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. w Yasumi wykonuję rytuały japońskie, masaże ciała i twarzy oraz zabiegi z zakresu kosmetologii pilęgnacyjnej twarzy i ciała. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, ciepłą atmosferę i holistyczne podejście do klienta.

Magdalena Łaskawiec – Manager Instytutu/ Dietetyk/ Masażysta
Magdalena Łaskawiec

Manager Instytutu/ Dietetyk/ Masażysta

Dietetyk kliniczny oraz masażysta. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Jako dietetyk specjalizuje się w chorobach tarczycy, zespołu metabolicznego, insulinooporności, dny mocznanowej, SIBO oraz refluksu. Wierzy, że odpowiednie żywienie wspomaga leczenie, a dieta to nie kara. 

Karolina Skubis – Kosmetolog
Karolina Skubis

Kosmetolog

Anna Mamcarz – Kosmetolog
Anna Mamcarz

Kosmetolog

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem